GATH

Wyświetlanie 1–20 z 74 wyników

Gath
IMPONUJĄCE osiągnięcia firmy GATH w zakresie bezpieczeństwa od 1988 roku mówią same za siebie. Jeśli chcesz najlżejszego, najlepiej dopasowanego kasku, który jest trwały i zapewnia praktyczną równowagę między ochroną przed uderzeniami a doskonałą wydajnością, zrób to, co robią najlepsi na świecie, WYBIERZ GATH.
Przez lata firma GATH zyskała solidną reputację dzięki opracowaniu szeregu innowacyjnych WIODĄCYCH NA ŚWIECIE kasków sportowych, które sprawdzają się na wyjątkowym poziomie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach sportowych i warunkach pogodowych. Hełmy Gath to produkty wysokiej jakości w stosunku do ceny. W rzeczywistości wiele oryginalnych hełmów GATH jest nadal w użyciu po ponad dziesięciu latach, znacznie przekraczając datę ich użytkowania. Od 20 lat GATH otrzymuje opinie od wdzięcznych klientów, którzy twierdzą, że ich GATH uchroniło ich przed poważnymi urazami głowy, a nawet uratowało życie.
Dziś zespół Gath z pasją stara się zapewniać najwyższą możliwą jakość produktów i obsługę klienta. Gath w dalszym ciągu finansuje innowacje i ściśle współpracuje z czołowymi sportowcami i profesjonalnym personelem, aby opracowywać bardziej unikalne produkty światowej klasy.